Ako skontrolovať status DV-2017 lotérie

Mnohí trpezlivo očakávali tento deň z dôvodu možnosti skontrolovania statusu vylosovania lotérie o zelenú kartu. Vaše dnešné emaily a správy z otázkami čo a ako to spraviť, ma prinútili vám napísať a vysvetliť postup, ako si jednoducho môžete skontrolovať status DV-2017 lotérie

Príprava kópie potvrdenia

Ešte pred skontrolovaním statusu DV-2017 lotérie na webe https://www.dvlottery.state.gov si skontrolujte či ste sa zaregistrovali do Diversity Visa lotérie pre aktuálny rok (DV-2017).
Ak áno, v tom prípade by ste mali mať kópiu s potvrdením, ktorá sa vám zobrazila hneď po zaregistrovaní.

Na tom potvrdení je uvedené vaše meno a priezvisko, číslo potvrdenia, rok narodenia a digitálny podpis. Tieto informácie musíte mať k dispozícii za účelom kontroly stavu lotériového formulára DV.

Číslo potvrdenia má 16 znakov a začína sa číslicami 2017.

Napríklad: 20171O0DFPY3DOV1

Na hlavnej stránke kontroly statusu  http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ sa vám zobrazí „Welcome“ stránka. Kliknete na „Continue“.

bbv

Vyplnenie formulára

Ak ste stratili číslo potvrdenia, kliknite v „Enter Entrant Information“ formulár pod 1. Confirmation Number  „forgot confirmation number“ a mali by ste dostať inštrukcie k tomu ako sa dostanete k svojmu číslu potvrdenia, ktoré vám umožní prístup do systému. Vyplňte si následovne tento formulár, ktorý vám znovu vystaví vaše stratené číslo potvrdenia.

hhh

hhn

Ak máte svoje číslo potvrdenia, tak nasledujte formulár, ktorý je na obrázku a kliknite na tlačítko „Submit“.

bbh

1.Potvrdzovacie číslo – tu si zadáte svoje potvrdzovacie číslo začínajúce sa 2017 alebo z minulého roku 2016
2. Vaše priezvisko
3. Rok narodenia
4. Opíšte čísla, ktoré sa vám zobrazujú na fotke
Kliknite na tlačítko „Submit“ (odoslať)

 

 

Zobrazenie statusu

Akonáhle ste správne vyplnili formulár, tak sa vám zobrazí stav vašej Diversity Visa lotérie. Môžu sa každému zobraziť rôzne správy a to podľa toho, či bol alebo nebol Diversity Visa lotérie formulár vybraný na ďalšie spracovanie, alebo na ďalší naplánovaný rozhovor. Každá správa vysvetľuje niečo iné.

– Ak váš Diversity Visa lotérie Forma nebola vybraná pre ďalšie spracovanie, uvidíte túto obrazovku:
Entry_Was_Not_Selected

bbc

– Ak váš Diversity Visa lotérie Formulár bol vybraný pre ďalšie spracovanie, sa zobrazí informácia o tom, ako postupovať ďalej.

Pokiaľ sa vám zobrazí také niečo ako Session Canceled, tak vyskúšajte zadať informácie znovu a znovu.

Prajem vám veľa šťastia v tejto lotérii o zelenú kartu :)

Jolka Williams

Milujem život v Amerike a všetky príležitosti ktoré Amerika ponuka a mojim poslaním je ukázať ľudom cestu ako si môžu splniť svoj Americký sen! Môj príbeh si môžete prečítat tu >> Som autorkou online eBooku Amerika na dosah>>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.

    • Amerika nielen prežívať, ale žiť

    • Rubriky